English 
رویدادهای مهم
برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران پیرامون تبیین سیاستهای ابلاغی در حوزه نماز و تبادل نظر در خصوص راهکارهای مشارکت مؤثر و حداکثری در نماز جماعت و برنامه ریزی دوره‌های آموزشی با موضوعیت اهمیت نماز
(1398/10/3)
بهترین سخن، سخن خداست. خداوند متعال درباره قبولی نماز، معیاری را در قرآن بیان کرده است که با کمی دقت قابل فهم است. در آیه 45 سوره عنکبوت می‌فرماید: «ان الصّلاة تَنْهی عن الفحشاء و المنکر». نشانه قبولی نماز، این است که انسان از گناه دوری کند؛ در این راستا طبق هماهنگی بعمل آمده جلسه ای پیرامون اهمیت نماز و نماز جماعت با دستور جلسه تبیین سیاستهای ابلاغی در حوزه نماز و تبادل نظر در خصوص راهکارهای مشارکت مؤثر و حداکثری در نماز جماعت و برنامه ریزی دوره‌های آموزشی با موضوعیت اهمیت نماز، با حضور نماینده محترم ولی فقیه، معاونت تولید، مدیران و رؤسای بخش‌های مجتمع در تاریخ 18/09/98 سالن جابربن حیان برگزار گردید.
جلسه با سخنرانی نماینده ولی فقیه حجت الاسلام و المسلمین مهدوی‌آغاز گردید.‌ ایشان در بیاناتی به‌ اهمیت نماز و نماز جماعت اشاره و در ارتباط با‌ آیین نامه اجرایی فرآیند ارزیابی عملکرد و اقامه نماز دستگاههای اجرایی کشور در سال 1397 مطالب و نکات قابل توجهی را ارائه نمودند. در طول جلسه نیز پیشنهاداتی توسط مدیران و رؤسا مطرح گردید که محور اکثر نظرات بر ایجاد انگیزش در افراد جهت مشارکت حداکثری در انجام فرایض به جماعت با تکیه بر اولویت فعالیت‌های تولیدی مجتمع بود. پس از اتمام جلسه نیز نماز ظهر با حضور کلیه مدیران و نماینده ولی فقیه به امامت حجت الاسلام و المسلمین بهرامی اقامه گردید.
  حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور ایران می باشد