برگزاری جشن به مناسبت عید سعید غدیر و روز صنعت و همچنین گرامیداشت سرکار خانم دکتر آذر اندامی

برگزاری جشن به مناسبت عید سعید غدیر و روز صنعت و همچنین گرامیداشت سرکار خانم دکتر آذر اندامی در

مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور ایران

به مناسبت عید سعید غدیر و روز صنعت جشن با شکوهی با حضور، جناب آقای دکتر پریان معاون محترم تولید انستیتو، جناب آقای دکتر معدنی پور رئیس محترم حراست انستیتو پاستور و جمعی از مدیران و روسای بخش‌ها و کارکنان در سالن حکیم جرجانی برگزار شد.

مراسم با تلاوت قرآن مجید توسط قاری محترم جناب آقای صدیقی و پخش سرود ملی آغاز شد. سپس کلیپی مرتبط با دکتر آذر اندامی و روز صنعت پخش گردید. در ادامه جناب آقای دکتر پریان طی سخنانی ضمن تبریک عید سعید غدیر و روز صنعت درباره دکتر آذر اندامی و شخصیت ایشان مطالبی را ارائه و خدمات ارزنده و بزرگ ایشان را در تولید واکسن وبا، ارسال آن به کشورهای مختلف از جمله فرانسه و ریشه کن نمودن این بیماری ستودند. همچنین دکتر پریان در خصوص روز صنعت به پروژه های در دست احداث روتاویروس و پنوموکوک و مشکلات و سختیهای آن اشاره نمودند و بر گرامیداشت روز صنعت و توجه ویژه به مجتمع تولیدی تحقیقاتی به عنوان بازوی محرکه تولید دارو و واکسن در کشور تأکید نمودند. 

در ادامه مراسم، از صنعتگران نمونه مجتمع تجلیل و تقدیر بعمل آمد. سپس مراسم با نمایش طنز و همچنین برگزاری 2 مسابقه شاد ادامه و با پخش یک کلیپ خاتمه یافت.

صنعتگران برگزیده

1- سرکار خانم فاطمه جهانبخش

2- جناب آقای امیر حسین مجیدی

3- جناب آقای صادق ساری نژاد

صنعتگران شایسته تقدیر

1- سرکار خانم پروانه نصراله زاده

2- جناب آقای محمد بهرامی

3- جناب آقای ابراهیم منصور قناعی

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *